Tuti Fruti

Transport

TUTI FRUTI to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie świadczenia usług spedycyjnych. Nie spoczywamy na laurach i cały czas prężnie rozwijamy i udoskonalamy naszą ofertę aby sprostać każdemu zadaniu na jak najwyższym poziomie. Zawsze kładziemy nacisk na pełen profesjonalizm w wykonywaniu zleceń, aby zapewnić pełną satysfakcję dla naszego klienta.
Naszą specjalnością jest spedycja i transport krajowy oraz międzynarodowy. Jesteśmy w pełni profesjonalni dlatego każdy z naszych klientów może liczyć na przewóz ekspresowy z gwarancją bezpieczeństwa. Staramy się, by koszty naszych usług były jak najbardziej korzystne dla każdego koncernu. Jesteśmy w stanie zrealizować zarówno dostawy jak i odbiory towaru na terenie Polski, całej Unii Europejskiej oraz państw trzecich. Zadowolenie naszego klienta jest dla nas najważniejsze!
Oferujemy takie środki transportu jak:
zakres naszych usług wchodzi przewóz towarów zarówno krajowy jak i międzynarodowy. Powierzając nam towar możemy Państwa zapewnić, że dokonaliście doskonałego wyboru, a realizacja zamówienia będzie szybka i bezpieczna! Posiadamy bardzo szeroką gamę towarów, których przewozu możemy się podjąć.
standardowe, plandekowe zestawy naczepowe o pow. 33-34 europalet i ładowności 24 ton

chłodnicze zestawy naczepowe o pow. 33 europalet i ładowności 24 ton z kontrolą temperatury

mniejsze samochody o pow. 15 europalet i ładowności 3,5 tony

zestawy do przewozu ładunków niebezpiecznych – ADR